Charlize Theron w spocie perfum Christian Dior J’adore Absolu

Christian Dior J'adore Absolu reklama
Nic nie mówi się o pięknie Charlize Theron. Jest jedną z najbardziej kobiecych, słodkich, zmysłowych i uwodzicielskich kobiet na świecie. Chociaż zdobyła Oscara jako rola kobiety-potwora, wciąż zachowała swój niezaprzeczalny urok. Słynna amerykańska aktorka Charlize Theron stała się twarzą jednego z tytułowych i eleganckich perfum Dior J’Adore w 1999 roku i od tej pory kontynuują tę współpracę.

Perfumy Christian Dior znajdziesz pod adresem www.e-perfumy.sklep.pl/christian-dior-c-489.html

W tym roku dom Christiana Diora nakręcił nowy spot telewizyjny dla swoich ponadczasowych klas i eleganckich perfum J’Adore, ponownie z udziałem Charlize Theron z bardziej uwodzicielską zmysłowością, ostro i bardziej efektownie.

Charlize Theron w nowym spocie dla Christiana Diora

Charlize Theron pojawia się w kałuży złota obok słynnej supermodelki Carmen Kass otoczonej przez różnorodną grupę kobiet, które również posiadają eteryczną jakość, przy popularnej piosence Kanye Westa „Flashing Light”. J’Adore Absolu od Diora to elegancko pachnące perfumy dla kobiet, które zawsze zachęcają do wypróbowania ich, szczególnie gdy oglądasz tak niesamowity i uwodzicielski filmik. To, co klasyczne, zawsze pozostanie w modzie.

„Obecnie klimat jest taki, że nie można nic zrobić w świecie twórczym w którym, nie uznaje się, że różnorodność jest ważna” – mówi Theron. „Kobiety ze wszystkich różnych kultur, środowisk i krajów spotykają się solidarnie, aby powiedzieć:” zrobimy to „i przyznają, że musimy współpracować, aby powstrzymać ten brak reprezentacji. Za każdym razem, gdy pracuję z Dior, zawsze dochodzi do rozmowy o różnorodności i postrzeganiu kobiet. Mam szczęście, że mogę pracować z marką, która jest tak samo zainteresowana tymi pytaniami, jak ja.”


Kanye West „Flashing Lights” – muzyka z reklamy Dior 2018

You may also like