Nina Ricci Chant d’Extase – nowe perfumy

Nina Ricci Chant d'Extase
Chant d’Extase to nowy limitowany zapach wprowadzony przez dom mody Niny Ricci. Jest to flanker perfum L’Extase wprowadzonych na rynek w 2015 roku. Oryginalny zapach był jednym z najlepiej sprzedających się perfum w portfolio Niny Ricci zainspirowanym kobiecością , uczuciami i zmysłowością. Jest to rodzaj bardzo romantycznego zapachu, szczególnie dla tych kobiet, które lubią marzyć o cudach.

Chant d’Extase jest w pięknym opakowaniu inspirującym bajkę z syrenami i kolorowymi kwiatami. Wszystkie te akcenty tworzą atmosferę romansu i długotrwałej zmysłowości. Osobiście uwielbiam perfumy Nina Ricci ze względu na ich intensywne, piękne i kuszące aromaty.

Chant d'Extase pudełko

Nowe perfumy otwierają się, by zaimponować świeżą nutą cytryny wraz z pikantnym imbirem i nutami różowego pieprzu, ładnie wymieszanymi z kwiatowymi akordami magnolii i jaśminu Sambac. Baza uspokaja słodką waniliową warstwą wraz z nutami ambry i piżma. Nowy zapach Niny Ricci jest skomponowana przez słynnego perfumiarza Francisa Kurkdjiana jako słodko kwiatowy zapach.

You may also like