Kerosene Copper Skies i Creature

Kiedy słyszę nazwę Copper Skies, myślę o jesiennym zmierzchu, z ostatnimi promieniami słońca przenikającymi przez rzędy jabłoni, muskającymi ich owoce palcami karmazynu i złota. Myślę o tym, jak intensywnie pachną lasy w październiku, jedynej porze roku, kiedy nawet brud unosi własną markę perfum, a liście szeleszczą pod stopami.

Christian Dior Sauvage Parfum: recenzja

Wydaje się, że Dior ma zwyczaj przepuszczania wszystkich swoich nowszych lub najlepiej sprzedających się męskich modeli zapachowych przez permutacje wody toaletowej, wody perfumowanej i perfum, co jest wzorem, który bezwstydnie skopiowali z Chanel. Domu, który tradycyjnie robił to ze swoimi kobiecymi zapachami, ale z wielkim sukcesem zaczął to robić również z męską linią Bleu de …

Clive Christian L for Women i L for Men- Brytyjska głębia

Kategoria ultra luksusowej perfumerii niszowej rozwija się, szczególnie w ciągu ostatnich lat. Niektóre z tych rozszerzeń wydają się równie nierozważne, jak wydania, które niosą ze sobą wysoką cenę. Clive Christian był jednym z oryginalnych ultra-luksusowych domów perfumeryjnych i nadal posiada tytuł najdroższego twórcy perfum na świecie w Księdze Rekordów Guinnessa.