Charlotte Tilbury, The Icon Palette

makeup
Z nową paletą do oczu Charlotte Tilbury za rogiem chciałam opowiedzieć o tej „The Icon Palette”.

Tak naprawdę jest zupełnie inna od pozostałych, które ma marka, otrzymała negatywne i pozytywne recenzje, na początku Nie zwracam na to zbytniej uwagi, a tego lata często go używam i używam ponownie, więc tutaj dzielę się moim doświadczeniem.

Paleta Icon to w zasadzie paleta migocząca, nie znajdziesz tu odcieni matowych, niektóre z nich mają mniej, ale wciąż nie są zbliżone do matu, ale to właściwie koncept tej palety, etui już nadaje Disco wibracje to osobiście przypomina ja z „Jem and the Holograms”, kiedy byłem dzieckiem, więc tutaj mamy dużo połysku, mega pigmentacji, bogate metaliczne kolory, aby stworzyć 4 różne spojrzenia: Day Eyes, Date Eyes, Diva Eyes i Disco Eyes.

Konsystencja jest naprawdę kremowa, wcale nie pudrowa, ponieważ nie ma nic bardziej denerwującego niż widzenie większej ilości cieni w powietrzu niż rzeczywisty pędzel, ale nie, to są tak zwarte i kremowe, szczególnie jeśli używasz palców, pigmentacja jest ogromna, jak ja muszę przyznać, że na początku trochę się zmagałam z przyjmowaniem tak dużej ilości produktu, a z połyskującymi/metalicznymi odcieniami, jeśli nie jesteś ich regularnym użytkownikiem, może to być trudne, ale przyzwyczaiłem się, pięknie komponują się z pędzelkiem lub palcami są łatwe pracować z. Formuła z nich jest przeznaczona do stosowania na mokro, aby uzyskać dodatkową pigmentację, ale nie sądzę, że jest to potrzebne. W tym przypadku osobiście nie używam mokrych pędzli, ponieważ mam wrażenie, że zrujnowałbym paletę.

Powodem, dla którego niektórzy ludzie negatywnie ocenili tę paletę, było to, że w zasadzie nie rozumieli koncepcji „Disco = Shimmer” oczywiście nie jest to typowa paleta cieni do powiek. Jest to metaliczny z mocnymi kolorami, które wyraźnie nie są dla każdego osobistego gustu, inni powiedzieli, że każdy wygląd powinien mieć czwarty matowy odcień do zagruntowania i nadania skórze tego samego odcienia przed rozpoczęciem właściwego wyglądu i tak, zgadzam się z tym, prawdopodobnie bardzo by to pomogło w uzyskaniu lepszego efektu lub jeśli ty nie lubią podkładów z połyskującym odcieniem, fajnie byłoby mieć taką opcję.

Ale reszta to produkt wysokiej jakości, niesamowita pigmentacja, fajny dobór kolorów, łatwy w obróbce, ładna tekstura, dla mnie to wielkie tak, kiedy przyzwyczaisz się do tego rodzaju wykończenia i kolorów.