Lancome Idole Aura- Rozświetlająca woda perfumowana

Lancome Idole Aura
Idole Aura to zapach całej społeczności kobiet, które chcą spełniać swoje marzenia. W tym konkretnym przypadku droga do sukcesu stanowi wspólne osiągnięcie. Nowa urzekająca kompozycja Lancome uosabia niepowstrzymane światło sukcesu, które przenika i dzieli się między kobietami. Potężna energia, która jednoczy całą społeczność niepokonanych idolek. Razem nie ma rzeczy niemożliwych. Razem wszyscy jesteśmy idolami.

Nowy, promienny kwiatowy zapach Lancome Idole Aura już od pierwszych chwil wzbudza uzależnienie. W sercu kwiatowej esencji elektryzuje wyjątkowym połączeniem nut słonej róży, promiennego jaśminu i piżmowej wanilii. Akord Fleur de Sel o unikalnej świeżości mineralnej sublimuje kwiatowe serce usłane różami i jaśminem, ukazując nową promienną i słoneczną kwiatowość. Bogate piżmo przecięte pasmami wybornej wanilii odsłania zmysłowy, ciepły i otulający ślad… jak uczucie nagiej skóry rozgrzanej słońcem. Idole Aura jest zaangażowana w przyszłość i jest częścią ekologicznego podejścia: bourbońska wanilia z Madaskaru i płatki róży Isparta z Turcji to składniki ze zrównoważonego łańcucha dostaw i solidarności.

W hołdzie woli i determinacji kobiet, emblematyczna butelka Idole o odważnej sylwetce ujawnia w środku świetlistą i potężną aurę, która promieniuje i rozprasza. Dwustronna butelka z energetycznym różowym złotym sercem z przodu i opalizującą białą aureolą z tyłu. Idole Aura Lancome to kobiecy zapach o wyjątkowej i niepowstrzymanej energii, która promieniuje z każdej kobiety. Moc podbijania i olśniewania kobiet szerzących światło i sukces w swojej społeczności. Od jednej kobiety do drugiej, od idola po całą społeczność… dziel się światłem sukcesu. Nie ma ograniczeń co do naszej przyszłości i tego, do czego jesteśmy zdolni.

Pierwszym doznaniem olfaktorycznym tej kompozycji jest słoneczny aromat owinięty uzależniającą falą słoneczną. Rozświetlony zapach jak aura ze słoneczną nutą, który rozprzestrzenia zmysłowe doznanie skóry rozgrzanej niekończącym się promieniem letniego słońca zmierzającemu ku zachodowi. Perfumy, które wskazują drogę naprzód, wybierając składniki ze zrównoważonych źródeł. Gwarantują w ten sposób przyzwoite warunki pracy i uczciwe ceny dla rolników, jednocześnie zachowując ekosystem.

Dom Lancome zawsze obserwował kobiety i inspirował się nimi w opracowywaniu perfum. Tak narodził się kobiecy zapach Idole w 2019 roku, uosabiający damski temperament i nieposkromioną siłę współczesnych kobiet. Szybko stał się jednym z nowych bestsellerów przyciągając klientki z różnych grup wiekowych. W 2020 roku Idole doczekało się pojawienia pierwszego flankera w wersji Intense. Rok później (2021) marka ponownie powtarza to doświadczenie i prezentuje nam Idole Aura. Tak samo fascynujący swoim jaśminowym oddechem, jak i futurystyczną butelką, już zapowiada się jako jedna z najpiękniejszych kobiecych olfaktorycznych edycji.

Idole Aura marki Lancome to perfumy w pełni zakorzenione w dzisiejszym społeczeństwie, które doskonale wpisują się w obecne wartości kobiece. Najnowsza koncepcja domu jest w pełni poświęcona nowemu pokoleniu kobiet i przeznaczona przede wszystkim dla tych, które dokładają wszelkich starań, aby nadać sens swojemu życiu. Jeśli jesteś gotowa pójść na całość i bez oglądania się wstecz zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia, nawet te, które wydają się niemożliwe do zrealizowania, perfumy Aura są dla Ciebie! Przed kamerą staje ponownie Zendaya, muza Lancome od czasu premiery sagi. Znana na całym świecie ze swojej rzadkiej urody i ognistego temperamentu, idealnie uosabia wizerunek tej odważnej esencji, przeznaczonej dla ambitnych kobiet.

Nad kompozycją pracował dość duży zespół perfumiarek: S. Maisondieu, A. Medina-Baez i N. le Garlantezec. Te trzy kobiety spotkały się już wcześniej przy pierwszym Idole. Dlatego całkiem naturalne jest, że zajęły się reinterpretacją swojej pierwotnej kompozycji, aby zaoferować jej nowy słony akord. Oczywiście zapach zawiera gwiazdorski składnik Lancome: różę. Wyłania się ona z górnych nut tych perfum, łącząc nietypowy słony akord, który nadaje mieszance całą jej osobowość. Następnie ujawnia się jaśmin przejmując kawałek serca dla siebie. Promienny i bogaty, stopniowo ustępuje podstawowym nutom wanilii i piżma, by uzyskać ostateczny, bardziej sensualny i łagodny akord.

Idole Aura występuje w butelce podobnej do tej, którą miały jej poprzedniczki. Mówiąc konkretniej, przybiera formę ultrapłaskiego smartfona. Choć flakon jest zaskakujący i futurystyczny, ma tylko 15 mm grubości, więc jest prawdopodobnie najcieńszym opakowaniem perfum, które kiedykolwiek powstało. Butelka została pierwotnie wymyślona przez projektanta i architekta Chafika Gasmi. W tej nowej odmianie oferuje ciemniejsze perłowe serce i ewoluuje w kierunku jaśniejszych odcieni na zewnątrz. Jest więc jak intensywna bańka, rozsiewająca swoją aurę na cały świat. Lancome Idole Aura jest dostępny w trzech butelkach ze sprayem o różnych rozmiarach: 25, 50 lub 75 ml.