Lancome La Vie Est Belle Soleil Crystal

Lancome La Vie Est Belle Soleil Crystal
Francuski Maison Lancome poszerzył swoją kolekcję La Vie Est Belle o nową edycję, która z pewnością przyciągnie uwagę wielu fanów tej popularnej linii. Chociaż jest to tegoroczny flanker oryginału, wydaje się, że ta nowa kreacja wzbudzi pragnienie wielu innych osób, które do tej pory nie faworyzowały tej kultowej linii. Kompozycja jest inna, trochę mniej słodka, a bardziej egzotyczna i subtelnie pudrowa.

Szczęście to coś więcej niż uczucie: wisi wokół ciebie jak aura światła. La vie est belle Soleil Cristal to aura szczęścia, którą możesz się dzielić i którą zachwycisz otaczający Cię świat. W ten sposób zamieniasz codzienne sytuacje w wyjątkowe chwile. Ten zapach zawiera najjaśniejszy aspekt szczęścia z serii La vie est belle. Ten zapach jest słoneczny, uzależniający i wyraźny. Świeci ciepłym kwiatowym sercem. Zapach składa się z musujących nut głowy mandarynki, serca przepełnionego białymi kwiatami oraz odrobiny skąpanej w słońcu madagaskarskiej wanilii połączonej z paczulą z Bali. Ponadczasowy cień hologramu jest po raz pierwszy widoczny w kultowej tęsknocie za domem, która odbija światło padające jak kryształy. Światło prowadzące do skrzydeł wolności, które świeci ciepłym złotym sercem, wisi wokół choroby jak aureola szczęścia.

Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal oferuje soczyste nuty olejku mandarynkowego i słonecznej słodyczy zmieszanej z bergamotką i różowym pieprzem. Celem jest podkreślenie tropikalnych kwiatów ylang-ylang w sercu, które otacza białe kwiaty jaśminu i pomarańczy, otoczone delikatnym pudrowym woalem. Flirt pomiędzy subtelną elegancją i łagodną egzotyką osiągnięto poprzez dodanie mieszanki wanilii i kokosa u podstawy, pogłębionej ciepłym i ziemistym odcieniem paczuli.

Mieszczący się w kultowym flakonie, La Vie Est Belle Soleil Cristal od Lancome odsłania swoje nieskończone holograficzne odcienie, niczym kryształ zaklęty w przechodzącym przez niego świetle. Od ciepłego, złotego serca po czubki opalizujących skrzydeł, z flakonu perfum bije światło niczym aureola szczęścia. Ta zjawiskowa butelka to fizyczne przedstawienie nazwy zapachu.

Kompozycja dostępna jest w formie wody perfumowanej o pojemności: 50 i 100 ml
Nuta głowy: mandarynka, różowy pieprz, bergamotka
Linia serca: irys, ylang-ylang, kwiat pomarańczy, jaśmin
Skład podstawy: wanilia, kokos, paczula