Nowe perfumy ~ Dior Sauvage Eau de Parfum

Dior Sauvage Eau de Parfum
Jak sama nazwa wskazuje, jest to dziki zapach poświęcony wolności. Prezentuje surową męskość, która najlepiej czuje się w naturze.

Ale jest to również zapach o wspaniałym kontraście, prezentujący tę zewnętrzną atmosferę w kompozycji wszechstronnej i smacznej do noszenia na każdą okazję. Nowa kompozycja to rodzaj zapachu, który jest potrzebny w domu czy w Twojej torbie sportowej. Jest to Twój zapach, który bardzo łatwo przechodzi z pracy do zabawy, czy też z dnia na noc. Nowe perfumy to zapach, który inni ludzie zauważą podczas jak będziesz go nosił. Jego czysta przystępność sprawi, że powiedzą tylko miłe rzeczy.

W roku 2018 firma DIOR prezentuje nam nową wersję perfum. Wykreowany przez ich własnego twórcę perfum, Francois Demachy, ta nowa koncentracja wprowadza ukrytą głębię w Sauvage, odkrywając nowe i fascynujące aspekty. Zachowuje wiele nut oryginału, ale łączy je z cieplejszymi, bardziej orientalnymi nutami anyżu gwiazdkowego, gałki muszkatołowej i wanilii papuaskiej. Rezultatem jest nowy rodzaj zapachu – dzikość oswojona w celu ujawnienia wielu aspektów. Odkryjmy ją.