Nowe perfumy ~ Gucci Bloom Acqua Di Fiori

Gucci Bloom Acqua Di Fiori
Dom mody Gucci wprowadza jeszcze jeden kwiatowy i romantyczny zapach. Są to perfumy dla kobiet Bloom Acqua Di Fiori. To premiera, ale też kontynuacja zeszłorocznych perfum Gucci Bloom. Nowe perfumy to przede wszystkim nowe wiosenne i przebudzające się uczucia z zimy, kiedy każdy użytkownik jest spragniony emocji wiosennych.

Nowy zapach podkreśla zapach pąków jaśminu, tuberozy i liści Rangun, które kontrastują z bazą drzewa sandałowego i piżma. Butelka odzwierciedla istotę nut kwiatowych w zakurzonym różowym odcieniu i kapryśnym projektem gałęzi wiśni i kwiatów, graniczy z czarną ramką, która przenosi świeżość i energię esencji zapachowych. Chociaż Gucci robi naprawdę intensywne i mocne perfumy, to aromat kwiatowy i aromatyczny jest przyjemny, spokojny i zmysłowy. Użytkownik będzie wystarczająco zafascynowany, aby używać ich przez cały rok!

Nowe perfumy to bardziej nowoczesny i stylowy zapach niż pierwsza wersja, skomponowana przez słynnego perfumiarza Alberto Morillasa. Urzekające nuty bazy uspokajają piżmem i piaskiem, dzięki czemu ten zapach pachnie miękko i ciepło. Bloom Acqua Di Fiori oferuje piękną kampanię reklamową z udziałem wspaniałych aktorek Dakota Johnson, Hari Nef i Petry Collins. Kampania, sfotografowana przez ulubionego fotografa Gucciego, Glena Luchforda z Nowego Jorku.

Nowy zapach jest dostępny jako woda toaletowa o pojemnościach 50 i 100 ml.