Paco Rabanne 1 Million – Przyprawa sezonowa

perfumy Paco Rabanne 1 Million
Często przekopując się przez świąteczne kosze ze zniżkami, jakiś czas temu natknąłem się na kilka sztabek złota w koszu. Te butelki, które mają wyglądać jak sztabki złota, to Paco Rabanne 1 Million. Nadający się idealnie na zimną porę roku zapach, jest prawdziwym Diamentem Rabatowym.

Paco Rabanne tworzy aromaty od 1969 roku, a przed 2000 rokiem te wczesne perfumy były jednymi z najlepszych w swoim rodzaju. Po wejściu w nowe stulecie wielka marka stała się bardziej agresywnym producentem zapachów na masowy rynek. Zaczęła też wypuszczać filarowe wydania, po których następują liczne flankery. Podczas gdy większość flankerów jest łatwa do odrzucenia, rodowód marki pojawia się w filarach. W 2008 roku perfumy Paco Rabanne 1 Milion były nowym filarem, który ilustruje tę kwestię. Kompozycja była jesiennym wypustem tegoż roku skonstruowanym przez zespół trzech perfumiarzy: Michela Gerarda, Oliviera Pescheux i Christophe Raynauda, którzy połączyli siły, aby uzyskać bogaty orientalny styl.

1 Million otwiera się chłodnym cytrusowym akordem złożonym z mandarynki i mięty zielonej. Z mięty pochodzi chłód. Dalej otrzymuje podmuch pikantnego ciepła, gdy cynamon usuwa lodowatą powłokę. Cynamonowo-cytrusowy akord jest głęboki i satysfakcjonujący. Następnie perfumiarze dodają różę i skórę. Skóra jest rodzajem miękkiej rękawicy do jazdy. Tworzy trapez ze zwierzęco-kwiatowych pikantnych cytrusów. To tutaj 1 Million pachnie tak dobrze, jak obiecuje nazwa. Opada do typowego akordu bazy bursztynowej słodzonej wanilią.

Ten interesujący zapach ma 10-12 godzinną żywotność i przeciętną projekcję. 1 Million od Paco Rabanne to rodzaj esencji, która świeci w chłodniejsze dni. Jest wszechstronny, jednocześnie dodając klasycznej orientalnej estetyki do każdej komody. Jeśli natkniesz się na butelkę w lokalnym koszu rabatowym, jest ona warta swojej wagi w….no wiesz.

Jego bliski kuzyn 1 Million Cologne dziarsko podąża za oryginałem, przynosząc tym razem satysfakcję w te bardziej ciepłe dni. Przywołuje ekscytującą świeżość upojnego after party. Porywający plusk orzeźwiającego morskiego akordu i cytrusowego koktajlu kontrastują z ciepłą i męską zmysłowością pikantnej skóry zmieszanej z nutą paczuli. Uwodzicielski, elegancki i czarujący dżentelmen 1 Million przyciąga mnóstwo zazdrosnych i zaciekawionych spojrzeń, gdziekolwiek się pojawi. Bawi się swoim życiem, grając w pokera; jest królem instynktownej rozrywki. W 1 Million Cologne nie chodzi już o posiadanie, ale o ekstrawagancję i dobrą zabawę.