Perfumy – pomysły na udany prezent

flakon perfum
Wszyscy mamy wokół siebie miłośnika kosmetyków. Pomadki, palety cieni do powiek, jest świadoma wszystkich trendów kosmetycznych i ma wszystkie najnowsze wiadomości. Więc kiedy przychodzi czas na podarowanie jej prezentu na specjalną okazję, nie jesteś pewien siebie. Oto 5 pomysłów na prezent wokół perfum, które z pewnością zachwycą najbardziej pasjonującą się miłośniczką piękna.

Pudełko na perfumy

Bardziej wyszukane niż zwykła butelka perfum, pudełka na prezenty zawsze mają swój efekt. Na ogół składają się one z emblematycznych perfum i produktów z tego samego asortymentu: nawilżacza, tuszu do rzęs, perfumowanej emulsji, szminki… Cóż może być bardziej wyrafinowanego niż oferowanie wspaniałej oprawy zawierającej wyjątkowe produkty. W niektórych pudełkach znajduje się również miniatura omawianych perfum: ultrapraktyczny rozmiar podróżny, przeznaczony do włożenia do torebki lub zabrania na wakacje.

Piękny bukiet kojarzący się z perfumami

Jeśli chcesz mieć bezpieczny zakład, wybierz bardzo szykowną kombinację kwiatów i perfum. Jeśli chodzi o zapach, masz dwie możliwości: wybrać ulubiony zapach danej osoby (bez niespodzianki, ale nie ryzykujesz pomyłki) lub wybrać zupełnie inny zapach. W zależności od charakteru i dawki zapach będzie świeży, lekki lub odwrotnie, mocny i intensywny. Do Ciebie należy decyzja zgodnie z ich preferencjami! Słodki, kwiatowy, bursztynowy… Zrób rozeznanie, aby upewnić się, że celujesz właściwie.

Ładna mgiełka do poduszek

Oryginalny produkt do domu spełnia kilka funkcji: ułatwia sen i odświeża pościel między dwoma praniami. Polega to na rozpyleniu kilku kropel perfum na poduszce lub prześcieradle przed pójściem spać, aby stworzyć atmosferę sprzyjającą zasypianiu. W przypadku tego rodzaju prezentu za wszelką cenę unikaj mocnych lub obrzydliwych zapachów: wybierz kwiatowe, słodkie i naturalne zapachy, takie jak kwiat pomarańczy lub lawenda. Niektóre marki oferują mgiełki o szczególnie uzależniających zapachach!

Perfumy specjalnie zaprojektowane do włosów

To fakt: spryskanie jej włosów klasycznymi perfumami to nie pomysł. Długości można atakować i osłabiać. Dlatego wiele domów perfumeryjnych wprowadza na rynek mgiełkę do włosów: bezpośrednio inspirowane tradycyjnymi perfumami, spraye te są idealną alternatywą dla delikatnego zapachu we włosach przed wyjściem rano. Niesamowity pomysł na prezent, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom kosmetyków.

Połączenie perfum i biżuterii

Czy naprawdę chcesz uczcić tę okazję? Aby uczcić bardzo wyjątkową okazję, połącz dwa wyjątkowe prezenty: połącz perfumy i biżuterię i upewnij się, że Ci się spodoba. Postaw na klejnot dobrej jakości. Zakupy online pozostają najlepszym sposobem na wybór prezentów: korzystasz z ogromnego wyboru, zarówno pod względem modeli, jak i budżetu. Zamów z domu i szybko odbierz przesyłkę.