Perfumy w napoju?

perfumy
A jeśli możesz pić perfumy? Istnieją pewnie perfumy, które czują się tak cudownie jak to możliwe, a nawet pij ich łyk.

Dzisiaj doświadczenie nas nauczyło, że nie ma nic niemożliwego. Na przykład siedem wspaniałych perfum Givenchy Fashion House zostało przekształcone w soczyste ciasto koktajlowe mieszaninami mieszkańców Tiziano Tasso. Hotel Royal Cafe w Londynie serwuje koktajle inspirowane kolekcją warsztatów Perfumy Givenchy.

Co jest w menu?

Givenchy Collection składa się z siedmiu zapachów doskonałych perfum: bursztynowy tygrys, drewno wojenne, biała skóra, udarem cypryjskiego, oryginał neroli, ekstrawagancki i sterling ylang.

AMBRE TIGRE. Najważniejszymi nutami tego namiętnego zapachu są bursztynowe, wanilia i labdanum. Perfumy inspirowane są drukarki zwierząt, futra i właściwości skóry dla fantastycznych i zwierząt impulsów czatu. Tajemniczy zapach bursztynu zamienia się w koktajl z amerykańskim wódką żytnią, miodnym i bursztynowym piwem.

Bois Martial. Zapach wywołuje drewniane smaki kokosa z szałwią i cedrem. Jamaican Rum, liście mędrców i ananas są mieszane, aby utworzyć ten ultra teksturowany koktajl.

Cuir Blanc. Inspiracja tego zapachu to skórzane rękawiczki, francuski luksusowy wcielony. Składa się z fragmentów białej skóry, białego pieprzu i białego piżma. Styl Martini został użyty do stworzenia tego napoju w Syberyjskim Podsumowaniu Igła Sosny. Rezultatem jest koktajl drzewny i świeży smak.

Chypre Carresse. Zapach zawiera cytrynę, jaśmin, arkunsy i poprawki. Pamiętasz sukienkę do szycia z ponadczasową skórą wykonaną z ulotnych piór, przezroczystych zakładek i wrażliwych haftów. Zapach jest na początku cienkie i świeże, a następnie idzie w głęboki i drzewny zapach. Przygotuj napoje, dżin, jaśmin, owoce cytrusowe i miód.

Oud Flamboyant. Składnik z labdanum, skóra i Oud ucieleśnia zapachu doskonałości i kreatywność domu Givenchy. Jeśli czujesz zapach zapachu, zapamiętasz orientalny umysł, który ukrywa się za cennymi brodami i złotymi brązowymi tkaninami. Określony, Woody Zapach tworzy koktajl z rzadkim kombinacją japońskiego soku mandaryńskiego i whisky.

Neroli Originel. Pełne wdzięku, modne i eleganckie aromaty są inspirowane przez sukienkę Audrey Hepburn, pierwszy Givenchy. Składa się z Irysa, Neroli, wanilii i piany. Eleganckie aromaty są konwertowane dzięki kombinacji koniaku, wanilii, cytryn i olejków eterycznych w gorzkiej pomarańczowej w koktajlach.

Ylang Austa. Zapach luksusowego drzewa jest radykalny, elegancki i egzotyczny. Jest to mieszanina YlangaLang, mandaryńska liści i drzewa sandałowego. Aby przygotować napoje, zapach na parterze jest rozgrywany dzięki wyjątkowej kombinacji rumu, pomarańczowy Curacao, sorbet jabłek i olejów mandarynki.

Każdy koktajl ma charakterystyczny kolor i smak jak perfumy Givenchy. To jak gdy wlał do szklanki, która jest na butelce. Tymczasem perfumy powstały z najbogatszymi surowcami, takimi jak żywa skóra, rzadkie kwiaty, oślepiające owoce i cenne drewno. Mieszarki hotelu Royal Cafe opracowali przepisy koktajlowe, które ostrożnie odzwierciedlają wyjątkowe cechy każdego z siedmiu zapachów. Rezultatem jest pyszne, kolorowe i niezwykłe smaki z skrzydła koktajlowego Givenchy.

Innowacyjne pomysły nie jest po raz pierwszy, że moda fragen koktajle są inspirowane do koktajli. W 2014
r. Hotel Ritz Carlton w Berlin uruchomił pierwszy na świecie koktajl bar, który jest połączony z perfumami. Klienci, którzy przychodzą do baru, aby zapewnić eksploracji słynnych perfum i znanych projektantów, takich jak Giorgio Armani, Yves Saint Laurent i Guerlain. Więc wybierz koktajl na podstawie notatek, które uchwyciły poczucie zapachu. Co najmniej 15 koktajli inspirowanych słynnymi perfumami zostały zbudowane na perfumerii.

Celem perfum jest nie tylko w napojach, ale także ich doświadczeniach, powiedział Arnd, bar i katatynację zapachową.

W międzyczasie Café Royal Hotel serwuje zapach Givenchy przez ograniczony okres. Zielony bar słynie z tętniącego życiem koktajlu, który spełnia potrzeby współczesnych klientów Londini i hotelu. Przygotuj się na smak i inspirować pyszne koktajle, gdy odwiedzisz zielony bar.