The Merchant of Venice: Twój osobisty dostawca perfum online

fragrances
Czy kiedykolwiek chciałeś mieć swojego osobistego dostawcę perfum? Cóż, Merchant of Venice oferuje ekscytujące
doświadczenie w zaciszu własnego domu…

Podczas gdy bardzo chcielibyśmy przechadzać się po zapierających dech w piersiach ulicach Wenecji i osobiście wąchać perfumy – tak jak robiliśmy to podczas naszej wspaniałej podróży do miejsca narodzin doskonałej perfumerii – pewna włoska marka wpadła na sprytny pomysł. Postarała się, aby zapewnić nam luksus indywidualnej konsultacji z ekspertem w sprawie zapachu, ale wszystko to bez konieczności wstawania z własnej sofy.

Podczas tych dziwnych i trudnych dni funkcjonowania w pandemii może być trudno wyjaśnić, od czego zacząć, szukając nowego zapachu, dlatego The Merchant of Venice pragnie udostępnić nowy rodzaj doznań olfaktorycznych. Dzięki niemu będzie można przywrócić kontakt z klientami, za pomocą wysoce profesjonalnych doradców udostępniany za pośrednictwem wirtualnego, osobistego doświadczenia zakupowego.

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie spróbowali wspaniałych, historycznie inspirowanych (choć na wskroś współczesnych) zapachów, można rzucić okiem na stronę poświęconą historii perfum tej marki; ale to, co naprawdę musisz wiedzieć, to: Kiedy w 1060 roku księżniczka Teodora Ducas – córka cesarza Bizancjum – poślubiła dożę Domenico Selvo, można powiedzieć, że rozpoczęła się wielka wenecka tradycja perfumeryjna (i towarzyszących jej produktów, którymi dwór królewski lubił się ozdabiać). Kiedy więc doświadczasz zapachu TheMerchant of Venice – to ukłon w stronę samej historii perfumiarstwa…

Podczas nawigacji na stronie sklepu jest możliwa interakcja ze specjalistami w wyrafinowanej prezentacji kolekcji, która poprowadzi w wyborze idealnych perfum do wypróbowania. Tak więc, nie wychodząc z domu, możesz skorzystać z prywatnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i wysoce profesjonalnej usługi, jak w butikach tego domu.

Każdy z butików jest wyjątkowy w charakterze i oszałamiająco prezentowany (podobnie jak same perfumy). Podczas konsultacji z osobistym klientem online każdy zapach zostanie dokładnie opisany za pomocą jego nut olfaktorycznych. Ale o wiele więcej, Twój osobisty sklep wysłucha Twoich dokładnych wymagań i udzieli spersonalizowanych porad … aby znaleźć esencję, która najlepiej pasuje do osobowości każdej osoby. Dynamika, która została udoskonalona przez lata, również dzięki doświadczeniu w Muzeum Perfum w Palazzo Mocenigo w Wenecji.

Och, kiedy znów będziemy mogli podróżować, zachęcamy do odwiedzenia Palazzo Mocenigo – to najbardziej niesamowita kolekcja perfum w historii, jaką kiedykolwiek można zobaczyć – od tysięcy historycznych flakonów perfum po nieskazitelną rekonstrukcję warsztatu perfumiarza z XVI wieku.

Tymczasem wracając do dnia dzisiejszego, tradycje trwają. „Umiejętność opisania historii i pochodzenia surowców jest podstawą i punktem wyjścia do komunikowania wielkiej pasji i historii, która kryje się za każdym dziełem” – wyjaśnia The Merchant of Venice, a pierwszym osobistym klientem, który ci pomoże, będzie Christian Waas. Pochodzi z rodziny
perfumiarzy i współpracował z kilkoma międzynarodowymi domami perfumeryjnymi. A oprócz biegłości w języku angielskim i niemieckim, Christian został wybrany ze względu na „umiejętność łączenia dogłębnej wiedzy o perfumach z doświadczeniem w sprzedaży, razem z jego pasją do historii i kultury” i jego nieustającą umiejętnością przedstawiania tego w ekscytujący, wciągający sposób.

Ciekawe, co zrobiłaby księżniczka Teodora Ducas z faktu, że 960 lat od jej małżeństwa przyszli miłośnicy zapachów na całym świecie będą rezerwować osobiste konsultacje perfumeryjne za pomocą małego magicznego ekranu, który mogą trzymać w kieszeni? Czy jej mózg mógłby wtedy eksplodować? Ale fakt, że wciąż tęsknimy za wspaniałymi perfumami wytwarzanymi w Wenecji, przemawia za tym, że nie byłaby bardzo zaskoczona…