Yves Saint Laurent Y Le Parfum: recenzja

Yves Saint Laurent Y Le Parfum
Z pewnością istnieje trend, który jest obecnie popularny w świecie zapachów, a są to głębsze, odważniejsze i bardziej intensywne flankery.

A Yves Saint Laurent Y Le Parfum jest doskonałym przykładem tego trendu; przejmuje oryginał i sprawia, że ​​jest gładszy i odważniejszy z drzewnym i aromatycznym akcentem.

To aromatyczny zapach w stylu fougere dla mężczyzn, który z pewnością zrobi wrażenie, bawiąc się ostrymi cytrusami, świeżymi ziołami i ciemnym drewnem. Rozpoczyna się pikantnym owocowym otwarciem, gdy górna nuta grejpfruta naprawdę prześwituje, nadając mu niezaprzeczalną słodycz. Ta owocowa nuta połączona jest z ciepłem imbiru i żywicy elemi, z dodatkiem aldehydów, aby nadać zapachowi naturalną świeżość i czystą lekkość. Serce YSL Y Le Parfum rozgrzewa się do męskiego, aromatycznego poziomu dzięki wibrującym aspektom francuskiej lawendy. Towarzyszą temu łagodnie pieprzne tony szałwii i miętowy blaski geranium. Perfumy otoczone są głęboko zmysłową bazą z amerykańskiego czarnego drzewa cedrowego, które nadaje zapachowi odurzającą siłę. Całość spowita jest balsamiczną esencją olibanum i pikantno-dymną fasolą tonka.

Yves Saint Laurent stworzył Y Le Parfum jako odę do współczesnego człowieka, który kroczy własną drogą, odważając się gonić za swoimi pasjami. Czerpie inspirację i angażuje się w realizację swoich marzeń ciężką pracą, dopóki nie osiągnie własnej samorealizacji i sukcesu. Jeśli szukasz gładkiego i intensywnego drzewnego zapachu, ten będzie idealnym wyborem. Jest bardziej złożony niż oryginalny Y Eau de Parfum i całkowicie wyrafinowany. Myślę, że byłby to bezpieczny zakup w ciemno dla każdego mężczyzny, który lubi głębokie, nowoczesne esencje.

Jeśli spodobała Ci się oryginalna, odważna i elegancka woda perfumowana Y Eau de Parfum, z pewnością pokochasz ten najnowszy wariant. Kompozycja opiera się na oryginalnym DNA, aby uczynić go odważniejszym, bardziej intensywnym i ciemniejszym, dzięki czemu stworzy oszałamiające wieczorowe perfumy. Chociaż ten zapach nie ma płci i powinieneś nosić to, co lubisz (bez wpływu marketingu lub etykiet), koncentruje się na typowo męskich nutach. Trwałość Y Le Parfum YSL jest imponująca. Drzewna baza działa dobrze i utrzymuje się na skórze przez cały dzień.

Jest też coś specjalnego w butelce, w którą zapakowano tę atrakcyjną kompozycję. Wyważony prostokątny flakon czerpie inspirację z pełnej gamy igreków, ale Le Parfum jest ubrany w elegancką, lakierowaną ciemną czerń. Ma gładkie i ostre krawędzie, z sygnaturą Y wyciętą ze szkła. Nazwa Yves Saint Laurent jest napisana na przodzie w kolorze srebrnym, odzwierciedlając lekkość początku pośród głębi ciemnego zapachu. Czarny korek ma teksturę, a szczotkowana srebrna górna część nosi wytłoczone kultowe logo YSL. Butelka jest elegancka i odważna, a na Twojej komodzie będzie tak samo widoczna, jak zapach na skórze.